Na prvý pohľad by nebolo na tejto žene nič zvláštne – mladá dámička s „našpúlenými perami“, akých je v súčasnej dobe viac než dosť, sa na Instagrame prezentuje dokonale nastajlovanými fotografiami. Krásavica sa však hrdí titulom dvojnásobnej babičky! Je to vôbec možné?

Moderná doba so sebou zrejme prináša aj moderné babičky! Staré dobré „babky kořenářky“ s dlhou sukňou a šatkou na hlave už budeme onedlho poznať len zo starých rozprávok, čo je trocha na škodu… V zástupe mnohých internetových krásavíc sa totiž objavil i ďalší instagramový zázrak, 47-ročná Srbka Zaklina, ktorá svojim telom a celkovým lookom poriadne klame svet. Veď vyzerá na sladkých 28, čo poviete?

Štýlová babička.

Zaklina nie je len ďalšou krásnu tváričkou, má totiž 28-ročnú dcéru a dve vnúčence! Úlohu starej mamy si očividne užíva, ku fotkám na sociálnej sieti totiž pridáva popis #grandmotherthatlovesfashion (babička, ktorá miluje módu)! Vďaka mladistvému vzhľadu a citu pre módu vzbudzuje záujem užívateľov Instagramu i médií, o čom svedčí aj úctyhodných 213-tisíc sledovateľov na jej konte.

Štýlový babička.

Možno si vravíte, že dokonalá žena musí mať dokonalý život, no aj Zaklina už pocítila kruté vrtochy osudu. Minulý rok na Štedrý večer prišla o syna Stefana, po tom, čo ho zrazilo auto. To, že ho stále nosí v srdci, vyjadruje hashtagom #rememberstefan na všetkých zverejnených fotkách.

Štýlová babička.

Štýlová babička.

Štýlová babička.

Štýlová babička.

Štýlová babička.

Zdroj: metro.co.uk | Foto: Instagram