Jeden z najkrajších a najmenej búrlivých vzťahov slovenského šoubiznisu dnes oslavuje deviate výročie. Pri tejto slávnostnej príležitosti zverejnil Matej Cifra alias Sajfa na Instagrame záber s kým iným než so svojou milovanou polovičkou Veronikou. Fotku však okomentoval humorom jemu vlastným a my sme sa rovnako ako jeho fanúšikovia pobavili na účet Rytmusa a Jasminy.

Napriek tomu, že si Sajfa a Veronika povedali svoje „áno“ len v septembri roku 2016, spoločnú lásku prežívajú dnešným dňom už neuveriteľných deväť rokov! Ako sa zdá podľa popisu fotky, ktorú si moderátor zavesil na Instagram, dvojica to cíti stále rovnako intenzívne než na začiatku.

Tieto na prvý pohľad romantické slová však Sajfa zaklincoval tým, že v príspevku označil aktuálne dvoch zrejme najzaľúbenejších ľudí na celej zemeguli – rapera Rytmusa a jeho novú frajerku Jasminu Alagič. „9 rokov spolu a stále to cítime rovnako intenzívne ako @rytmusking s @jasmina_alagic❤💖💘“ Nadmerné množstvo nežnôstok, ktoré po internetových vlnách širi bývalý partner Dary Rolins so svojou balkánskou krásavicou, tak neušli ani vtipnému moderátorovi, ktorý je už ich enormnou láskou zrejme taktiež presladený. Za tieto slová dali Matejovi palce hore i fanúšikovia a pridávame k nim aj my! :D

PS: Veronika a Sajfa, prajeme vám krásne a láskyplné výročie! :)

Zdroj/Foto: Instagram