Kontroverzná priateľka, snáď najznámejšieho českého hokejistu – Jaromíra Jágra, odhodila zábrany a ukázala sa pred celým svetom tak, ako sa zobúdza. Nenalíčená celebritná blondínka je motívaciou pre všetky ženy, ktoré sa boja vyjsť ráno na svetlo sveta bez nánosu make-upu…

Veronika Kopřivová je mladučká, len 25 ročná priateľka českej hokejovej legendy Jaromíra Jágra (45). Aj keď ich vzťahu s výrazným vekovým rozdielom nedávali médiá ani verejná mienka dlhú budúcnosť, párik prekonal negatívne očakávania. Járgovi zaiste imponuje spoločnosť krásnej Veroniky, ktorá sa dokáže prezentovať aj bez nánosov šminiek.

Na instagramovom profile prominentnej krásky sa objavili fotografie, na ktorých je modelka zachytená bez make-upu, tak ako sa práve prebudila. Veronika dokonca prezradila svojim fanúšičkám svoj denný rituál krásy a ukázala obyčajným ženám, že je v úplnom poriadku, ak sa vydajú za dennými povinnosťami nenamaľované.

„Vstaneš a ideš, poznáte to?“ píše blondínka k fotke jej „nahej“ tváre. „Toto je tak päť minút potom, čo vstanem, vyčistené zuby, nakrémovaná tvár, hrebeň som, bohužiaľ, nenašla…,“ opisuje svoj ranný rituál Jágrova polovička. Nepripomína vám to aj vaše dnešné ráno, dámy?

veronika koprivováZdroj/Foto: Instagram