Flirt, túžba a láska. To všetko sľubuje nová séria reality šou Love Island, ktorá prišla i tento rok s hŕstkou príťažlivých súťažiacich. Medzi nimi je aj slobodná mamička – a verte nám, že by ste o nej na prvý pohľad rozhodne nepovedali, že ju doma čaká 4-ročný synček.

Nie úplne typická blondína. Aj tak by sa dala opísať pôvabná Naty, ktorá sa objavila v najvzrušujúcejšej zoznamovacej šou. Pokiaľ by ste na prvý pohľad tipovali, že jej život napĺňajú predovšetkým nekonečné párty, opak je pravdou.

Natália je totiž slobodnou mamičkou malého štvorročného synčeka, ktorého má s bývalým partnerom z päťročného vzťahu. O svoje tajomstvo sa zatiaľ vo vile podelila len so sympatickým Štefanom – prezývaným aj ako Fabio.

„Som rada, že sa zo mňa stala matka, žena. Aj v mladom veku si myslím, že je to veľmi prínosné,“ sympatická blondínka povedala na rovinu v ich intímnom rozhovore, čím rozhodne prekvapila viacerých divákov. Pri pohľade na jej dokonalú postavu by zrejme len málokto tipoval, že toto útle žieňa prešla tehotenstvom i pôrodom. Wau!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: voyo.markiza.sk l Foto: Instagram/Natally.h, loveislandcs