O hniezdočko lásky na obrazovkách TV JOJ zabojovalo dokopy už 8 zaľúbených párikov. Avšak ešte ani raz sa nestalo, že by chcel niekto zaslúžený postup do finále dopriať súperovi.

Súboj Alžbety a Johna s Laurou a Rišom bol napínavý až do samotného konca. Taniere rozhodli, že do finále postupuje párik žijúci vo Veľkej Británii. Avšak tmavovlasá krása výhru brala veľmi ťažko.

Aj v tomto prípade moderátor Vilo Rozboril ponúkol výhercom 10 000 eur namiesto svadby a súboja s ďalšou dvojicou. Až doteraz bolo rozhodnutie takmer okamžité a nikto dlhšie nezvažoval, že by sa vzdal domu náhradou za finančnú odmenu kvôli protivníkom.

Tentokrát to bolo iné. Zdravotná sestra veľmi váhala, nakoľko si Lauru s Rišom obľúbila. Taktiež si uvedomovala, že súperi majú dieťatko a ďalšia ratolesť je na ceste. Po dlhom zvažovaní musel Rozboril Alžbetu k definitívnemu výsledku dotlačiť, čo vyústilo v poriadnu drámu.

,,Ja mám tu po svojom boku muža, ktorý všetko zanechal, a prišiel do krajiny, kde nič nemá a práve zaslúžene vyhral postup do finále. Na druhej strane mám 2 úžasných ľudí, ktorí čakajú dieťa, tak isto hrali o všetko,“ premýšľala nahlas sympatická Rómka, ktorá sa neubránila slzám.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Prepáč mi! Nemôžem to urobiť Johnovi. Dúfam, že sa na mňa nehneváš. Prosím!“ objala v hlasnom plači Lauru – tá bude víťazom držať palce a rozhodnutie Alžbety plne akceptovala.

Foto/Zdroj: TV JOJ