Mediálnej hviezdičke Kim Kardashian, ktorú pozná celý svet, rozhodne k popularite ,,dopomohla” najmä intímna nahrávka s jej vtedajším priateľom Ray J-om. Po ututlaní šialenstva, ktoré sa na verejnosti rozpútalo po prevalení videa, má módna ikona opäť hlavu v smútku. Na svetlo sveta totiž unikla ďalšia časť z nelichotivej nahrávky plnej obnaženej Kardashianky! 

Približne pred desiatimi rokmi čelila Kim Kardashian veľkému verejnému poníženiu, keď nahrávka jej intímnych radovánok obletela celý svet. Za zverejnenie tohto videa mohla spoločnosť Vivid, ktorá video zverejnila. Kim dala celú vec pred súd a od spoločnosti vysúdila poriadny balík peňazí. Vivid však teraz tvrdí, že má ďalšiu časť z pikantného harašenia!

V novom videu, kde je so svojim expriateľom R-Jom, je vraj Kim na posteli celkom nahá a na tvári má čierne slnečné okuliare. Pokiaľ sa nahrávka dostane na verejnosť, Kim nadšená rozhodne nebude. Zverejnenie by určite neprospelo ani jej terajšiemu manželstvu s Kanye Westom, pretože pár má momentálne manželské problémy, s ktorými sa snaží vysporiadať už dlhšie obdobie.

Video, ktoré rozpútalo mediálne poníženie Kim Kardashian TU!

Foto: Facebook