V novej epizóde Farmy intímnosť opäť pokročila na vyšší level. Už známa štvorica súťažiacich, ktorí inklinujú k zbližovaniu, sa v noci vybrala do prázdnej sluhovne. To, čo sa tam udialo, opäť mnohých divákov nepochybne prekvapilo.

Už v minulom dieli sme mohli postrehnúť, ako dve mešťanky Rebeka a Nikol, ktoré sa zväčša od práce držia ďalej ako kolegyne z dediny, začali iniciatívne pratať sluhovňu. Pravý dôvod tohto rozhodnutia sme sa dozvedeli na obrazovkách televízie Markíza v utorok večer.

Štvorica farmárov, ktorých akty lásky sme postrehli už niekoľkokrát, sa vybrala využiť noc, počas ktorej je spomínaná sluhovaňa celkom prázdna. Erik, Henrich, Rebeka a Nikol si tak vedľa seba ustlali slamené vrecia, aby si dopriali väčšie súkromie.

Kým medzi Erikom a Rebekou sme zatiaľ mohli postrehnúť len túlenie a bozky, Nikol spolu s dedinčanom Henrichom svoj se*uálny vzťah opäť posunuli o niečo ďalej. Keď sa Prešovčan spolu s kráskou z Galanty rozhodli nechať milencom chvíľku pre seba, tí sa na seba okamžite vrhli, nehľadiac na to, že Rebeka a Erik si pochutnávali na tabaku iba pár metrov od nich, a to priamo vo dverách do sluhovne.

,,Ja si rád užívam! Ja do toho akože neťahám srdce na začiatku,” Heňo povedal úprimne na kameru deň po tom, ako strávil ďalšiu noc v spoločnosti Nikol. Ktovie, čo tentokrát povie svojej obľúbenkyni z tábora dedinčanov Sáre, nakoľko sa jej po prvom divokom večeri s Bratislavčankou dušoval, že k pohlavnému styku nedošlo a všetko ľutuje.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: videoarchiv.markiza.sk | Foto: videoarchiv.markiza.sk, Instagram/farma.markiza