Jasmina Alagič Vrbovská rozhodne nepatrí medzi ženy, ktoré by tehotenstvo strávili doma na gauči s vyloženými nohami. Známa moderátorka je aj počas požehnaného stavu mimoriadne aktívna, pričom už čoskoro odhalí úplne novú módnu kolekciu vlastnej značky pre tehotné ženy – na blížiacej sa prehliadke by však malo dôjsť k výnimočnej udalosti.

Temperamentná Balkánka nedávno vstúpila do stavu manželského s láskou svojho života Patrikom „Rytmusom“ Vrbovským. Po obrovskej radosti z rozprávkovej svadby sa tak už dvojica pilne pripravuje na pôrod, ktorý je na spadnutie.

Rytmus a Jasmina

Ešte pred narodením vytúženého synčeka ale budúca mamina túži svet oboznámiť s vlastnou kolekciou oblečenia určeného pre tehuľky, ktoré by mali ženám s bruškom zaistiť dostatok pohodlia a elegancie zároveň. Jasmina spolu s výborným kamarátom a návrhárom Milanom Švingálom predvedú originálne kúsky už budúci mesiac na špeciálnej módnej prehliadke.

Jasmina Alagič

O tom, že sa táto vzácna udalosť naozaj nebude niesť v klasickom štýle, svedčí aj najnovší príspevok slávnej krásky – tá totiž prostredníctvom sociálnej siete vyzýva všetky tehotné dámy z radu fanúšičiek, aby sa stali súčasťou tohto veľkolepého predstavenia jedinečných modelov.

,,Keďže pre mňa sú budúce maminy krásne, bola by som šťastná, keby namiesto modeliek nám predvádzali tehotné ženy z vás,“ Jasmina sa prihovorila všetkým záujemkyniam, ktoré by sa v rámci skvelého projektu pod záštitou veľkých mien nášho šoubiznisu chceli na malú chvíľu premeniť na pôvabné modelky.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

jasmina alagic

jasmina alagič

Zdroj: Instagram/Jasmina_alagic