Účastníci Farmy jej divákov každú noc prekvapujú čoraz viac a viac. Najnovším novovznikutým párikom majú byť dvaja muži, ktorí si prejavovali svoju vzájomnú náklonnosť nielen slovne. 

Z posledného duelu vyšiel ako porazený nechtár alias veštec Mário, ktorému sa v súboji nepodarilo poraziť uštipačného Prešovčana Erika. Pridal sa tak do Chalúpky, kde ho čakalo obrovské prekvapenie v podobe ďalších troch dedinčanov, čakajúcich na svoju druhú šancu v reality šou.

Najviac sa otec neplnoletej dcéry, živiaci sa aj ako čašník, potešil prítomnosti blonďavého vlasatého Lukáša, s ktorým si po pár pohárikoch alkoholu začali prejavovať náklonnosť. ,,Ty si pre mňa dokonalosť. A ja ťa milujem. Ale nemilujem ťa ako lásku, ale tak, že si môj idol, že milujem ťa celkovo. Nemáš chybu! Tebe by som vedel dať aj svoj život,” večer sa priznal Mário. Tieto slová ale Lukáša nijako nevykoľajili a obratom mu ich vrúcne vrátil.

,,Miluješ môj hodnotový systém a ja milujem tvoj. To je masaker, čo ja cítim,” východniar sa vyznal najnovšiemu členovi Chalúpky, ku ktorému sa mal blízko aj počas spania. Dvaja farmári sa totiž k sebe v chladnej noci túlili, pričom sa držali za ruky a nechýbalo ani chichotanie, najmä keď si do nich rypla Mária. ,,Ja sa k tomu nebudem vyjadrovať. On bude šuk*ť teba o chvíľu,” veštcovi odvrhla temperamentná čašníčka pod vplyvom alkoholu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: videoarchiv.markiza.sk | Foto: videoarchiv.markiza.sk, Instagram/farma.markiza