Poslednú bodku za kástingovými kolami SuperStar spravila amatérska akrobatka, ktorá chcela svoje vystúpenie vyšperkovať do dokonalosti, a tak si ho osviežila aj rekvizitami. Žiaľ, to sa jej nevyplatilo. 

Blondína päticu porotcov zaujala hneď po príchode, keďže mala okolo pásu prichytené dve zbrane. Tie si Monika Bagárová v rámci bezpečnosti od Terezy vypýtala, no nedočkala sa ich, nakoľko ich súťažiaca potrebovala k svojmu kontroverznému vystúpeniu.

,,Tereza, ja sa strašne ospravedlňujem, ale mne to je tak nepríjemné, že ja tu skoro naozaj nemôžem sedieť… Ako keby ste mali teraz so sebou metrového pavúka, tak ja by som tu nemohol byť,“ povedal úprimne Leoš Mareš, ku ktorému sa pridala aj hnedovlasá česká speváčka. ,,Môžeme sledovať vaše vystúpenie zo strany?“ opýtal sa populárny moderátor, načo hračkami ozbrojená súťažiaca prikývla.

Monika a Leoš si pištoľnícke prevedenie skladby užili skrytí v bezpečí za krídlom klavíra, zatiaľčo sa zvyšná trojka odborníkov na Tereze náramne zabávala. Atraktívna slečna z Prahy so svojím nacvičeným vystúpením k piesni Ex’s & Oh’s napokon nepostúpila a Marián Čekovský po jej odchode predniesol krátku modlitbu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Pane Bože, ďakujeme ti za to, že si nás udržal nažive, a že sme neurobili hanbu našim rodičom,“ dodal na záver kástingov nadaný hudobník. Celé číslo s hodnotením nájdete nižšie!

Foto/Zdroj: TV Markíza, streamable.com