Už od roku 2015 sledujeme na obrazovkách televízie JOJ Juniora a rôznorodé dvojice, ktoré varením na čas súperia o finančnú odmenu. Uplynulý týždeň sa v kulinárskej šou Moja mama varí lepšie ako tvoja predstavili špičkoví kuchári, avšak nikto nečakal, čo sa tam udeje! 

Vyrovnaný súboj dvojíc, ktoré život zasvätili láske ku gastronómii a naplno jej venujú profesný aj súkromný čas, sa v piatok dočkal definitívneho rozhodnutia. Potom, čo známy špecialista Martin Korbelič rozhodol o víťazovi Michalovi a Mariam, sa udialo niečo, čo sme doteraz v tejto kulinárskej relácii jakživ nevideli. Šéfkuchár sa pred zrakom divákov televíznej šou Moja mama varí lepšie ako tvoja rozhodol učiniť najdôležitejšie rozhodnutie svojho života.

,,Ja by sa som vám chcel všetkým poďakovať za túto situáciu, lebo bolo to… že super! Hlavne by som sa chcel poďakovať mojej priateľke, že vydržala pri mne, a že sme to spolu zvládli, lebo som mal tiež obavy okolo toho. A chcel by som ti povedať, že pokiaľ sme túto situáciu zvládli, tak by sme mohli zvládnuť aj inú životnú situáciu – ostať celý život spolu a chcel by som, aby si si ma zobrala Miriam Adamcová,” vyšlo z úst sympatického mladíka.

Po pochopiteľne nervóznom, no krásnom príhovore si zaľúbený kuchár pred svoju vyvolenú pokľakol so zásnubným prsteňom, pričom Miriam mu bez okolkov odpovedala áno. Srdečne gratulujeme!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: videoportal.joj.sk | Foto:  Instagram/tvjoj