Jedna z najznámejších slovenských influenceriek Zuzana Plačková je už dlhé roky šťastne zamilovaná a po boku manžela Reného stále žiari. Dvojica si život vychutnáva plnými dúškami a lásku si neraz vyznávajú v čarokrásnych exotických krajinách. Pred pár hodinami sa dokonca brunetka pochválila niečím, čo doslova vyráža dych.

Profil instagramovej hviezdy je zaplavený luxusnými zábermi, pripomínajúcimi život hollywoodskych celebrít. Je pravdou, že na Slovensku sa podobné úspechy podarí docieliť málokomu, čoho si je Zuzana veľmi dobre vedomá. Aj preto fanúšikov denno denne zásobuje snímkami z ciest po celom svete, pričom tá najnovšia bola fakt trefa do čierneho.

zuzana plačková manžel

Známa bratislavská podnikateľka sa podelila o nevšedný zážitok, akým sa každá žena pochváliť nemôže. Niekoľko hodín po prehýrenej noci totiž skončila v lietadle a spolu s drahou polovičkou sa ocitli na totálne neplánovanom výjazde.

,,Ja ani neviem, ako sa toto všetko udialo, ale sme v Dubaji. Proste neplánovať je to najlepšie, čo môžete urobiť. Proste len rak zbaliť kufre, kúpiť letenky a ísť kam vás vietor zaveje. Izbu som bookla najkrajšiu, čo som našla takto na rýchlo,” 28-ročná kočka ukázala fotografiu z prepychom nabitého hotela, pri akom vám možno padne sánka.

zuzana plačková hotel

Ktovie, ako na správu o náhlom odlete zareagoval samotný René, keďže Zuzka sa netajila tým, že spontánny výlet do Ázie spočiatku vznikol bez jeho účasti a za veľmi zaujímavých okolností. ,,Je v poriadku sa jeden večer opiť, potom druhý deň depkovať, kúpiť letenku a o pár hodín letíme do Dubaja. So mnou sa ten René nenudí, idem mu povedať, že vlastne ideme na pár dní preč. Ma zabije teraz,” tmavovláska to totálne zaklincovala.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

zuzka plačková insta

Zdroj|Foto: Instagram/queen.plackova