Tereza Hudecová sa do šou Svadba na prvý pohľad prihlásila kvôli tomu, aby stretla životnú lásku. Na svoj veľký deň sa starostlivo pripravovala – cvičila, zafarbila si vlasy a nechala si urobiť dokonalú manikúru. Stres jej pomohli odbúrať aj najlepšie kamarátky, ktoré si pre ňu prichystali skvelú rozlúčku so slobodou.

Dievčatá začali deň plavbou po Dunaji, kde nemohlo chýbať šampanské a kopec smiechu. Neskôr čakal Terezku poriadne adrenalínový zážitok. Kamarátky ju prekvapili kyvadlovým zoskokom z mosta. Nevesta mala síce najprv veľký strach, ale nakoniec si voľný pád poriadne užila.

svadba na prvy pohlad

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Som veľmi vďačná, že mám takéto kamošky, ktoré ma poznajú a vymysleli mi niečo takéto neskutočné. Je to jeden z najlepších zážitkov, ktoré som kedy zažila,” prezradila Tereza na záberoch, ktoré TV Markíza na obrazovkách neodvysielala.

Pôvabnú blondínku však smiech prešiel, keď nastal ,,deň D” a ona kráčala uličkou v svadobnej sále, v ktorej ju čakal ženích. Keďže Milan je jej tréner, šokovaná nevesta nechápala, ako je možné, že práve on sa má stať jej manželom. To, či si dvojica povie vytúžené ÁNO, sa dozvieme v ďalšej epizóde Svadby na prvý pohľad.

Video z Terezkinej rozlúčky so slobodou nájdete — TU —

Terezkina rozlucka so slobodou

Zdroj/Foto: markiza.sk, Instagram/terezahudecova, tvmarkizaofficial