Emma Drobná disponuje krivkami, aké je škoda zakrývať. Na druhej strane ale nepatrí zrovna ku hviezdičkám, ktoré potrebujú pútať pozornosť svojimi vyzývavými fotkami. Mnohí tak určite ani nevedia, že má bývalá SuperStaristka priam ukážkový zadoček!

Rovnako ako väčšina Slovákov i Emma Drobná je uväznená doma, kde bola nútená osláviť aj svoje minulotýždňové narodeniny. Počas karantény sa ale 26-ročná kráska rozhodne nevyhýba sociálnym sieťam, kde nezverejňuje len aktuálne zábery z hniezdočka lásky, ktoré zdieľa s priateľom, bývalým futbalistom Filipom Šebom. Priestor dostávajú aj spomienky na okamihy, kedy bolo ešte „tam vonku“ všetko v poriadku.

Na Deň bláznov známa blondínka publikovala spomienku na slnečné Thajsko, to zaľúbená dvojica navštívila ešte vo februári. Na zábere z exotiky musí udrieť každému do očí Emmin pevný zadoček v plavkách, ktorý doposiaľ pred svetom skrývala. Dlhoročné hranie volejbalu a rekreačné boxovanie tak zanechalo na bývalej SuperStaristke stopy, aké by na svojom tele brala určite každá žena, čo poviete? :)

Celú foto Emmy Drobnej si môžete pozrieť — TU —

Foto: Instagram/emmadrobna