Kali sa stal jedným zo štyroch koučov najnovšieho ročníka šou The Voice Česko Slovensko. Popredný raper svojím vystupovaním baví desaťtisíce divákov, pričom najnovším záberom zabodoval aj na sociálnej sieti. Stal sa z neho totiž druhý Braňo Mojsej!

Súboje koučov o účasť talentovaných spevákov v ich tíme bývajú častokrát vyhrotené natoľko, že známi interpreti vyťahujú už aj tie najväčšie zbrane. Pepa Vojtek napríklad jednému zo súťažiacich prisľúbil účasť na jeho koncerte, pričom taká Jana Kirschner boduje najmä tým, že je jedinou ženou v porote.

Túto výnimku sa jej zrejme najnovšie rozhodol zobrať samotný Kali, ktorý si do porotcovského kresla zobral blonďavú parochňu. Raperov ženský imidž pobavil stovky fanúšikov, pričom si väčšina z nich neodpustila vyzdvihnúť jeho podobu na jednotlivé tváre slovenského i českého šoubiznisu.

Dara Rolins, Simona Krainová či dokonca mladý Pepa Vojtek. To všetko sú podobizne, aké sa podarilo divákom nájsť na Kaliho novom výzore. Dlhé blond vlasy však mali jasného favorita a podľa väčšiny si do porotcovského kresla zasadla hudobná legenda – dvojča Braňa Mojseja. Tak čo? Vidíte medzi chlapcami nejakú podobu aj vy? 😁

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Video: Streamable.com | Foto: Instagram/DezertKaliMusic, Braňo Mojsej, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.