Aktuálne máme vonku krásne slnečné dni, ktoré si speváčka Veronika Nízlová užíva prevažne na juhu Talianska, kde robí spoločnosť dvojičke Daniele. Okrem iného baby očividne tvrdo makajú na svojich postavách, čo badať na ich záberoch v plavkách. Patrí ale do ich životného štýlu aj zdravá strava? Vebi otvorene priznala, čo zahŕňa jej jedálniček!

Nie je žiadnym tajomstvom, že sestry Nízlové rady ukazujú svoje obnažené telá v spoločnosti slnka a vody. Nad ich fotografiami sa tak často nenadchýnajú len muži, ale aj ženy.

daniela nízlová

Napriek tomu, že známe dvojičky disponujú dokonalými postavičkami, vraj si občas nevedia odoprieť jedlá plné sacharidov. Pri fotke vymakaného a opáleného tela, ktorá vznikla v Taliansku na mieste Capri, Veronika otvorene priznala, čo miluje natoľko, že sa toho nemieni vzdať, ani keď má ísť do plaviek.

,,Keď zješ cestoviny, pizzu a ideš do plaviek. A ešte som zabudla na vitello tonnato, ktoré patrí medzi moje najobľúbenejšie! Zbožňujem taliansku kuchyňu,” napísala interpretka skladby Nemám záujem k fotke v pieskových dvojdielnych bikinách, v ktorých vyzerá viac ako výborne, pričom vôbec nie je vidieť, žeby si zgustla na kalorických dobrotách.

>>>FOTO Veroniky v plavkách NÁJDETE TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/veronikatwiins/luczofcik.photography