Piatkový večer patrí na obrazovkách Markízy šou Svadba na prvý pohľad, v ktorej vzťahoví odborníci spojili štyri páry. Podľa doteraz odvysielaných záberov sa zdá, že si až na niekoľko malých zádrheľov všetky dvojice sadli. Jedna z nich však údajne posunula svoj vzťah na vyšší level!

Princíp kontroverznej šou spočíva v tom, že sa ženích a nevesta vybraní odborníkmi po prvýkrát uvidia až na svojom svadobnom obrade. V prípade Terezy a Milana však toto pravidlo bolo porušené, nakoľko sa dvojica poznala.

svadba na prvy pohlad

Fešný tréner sa rozhodol zariskovať a prihlásil sa do programu napriek tomu, že už bol Terezke pridelený iný ženích. Jeho láska a túžba po plavovláske bola totiž natoľko silná, že sa o ňu rozhodol bojovať zubami nechtami. A dobre urobil – experti usúdili, že je pre mladú čašníčku vhodnejším kandidátom ako pôvodný Martin.

Po tom, ako Terezka v krásnych svadobných šatách zbadala pri “oltári” Milana, bola najprv síce v šoku, no ako sa na obrazovkách ešte len ukáže – aj ona k Čechovi prechováva obrovské sympatie. A tie akosi po svadbe dvojica voči sebe poriadne znásobila. ,,Podľa našich informácií sa dvaja mladomanželia na to okamžite vrhli, a tak im televízny štáb dopraje chvíle osamote,” píše sa na stránkach Nového Času, podľa ktorého zdroja mali mať hrdličky hneď v prvú spoločnú noc se*. A to sa veru v tomto projekte zatiaľ nestalo.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

„Oproti iným párom sme to mali o malý kúsok jednoduchšie tým, že sme sa aspoň trochu poznali, a preto som z prvej noci nemala stres. Cítila som, že to je medzi nami veľmi prirodzené. Zaspávali sme spolu v objatí, v posteli s nebesami a hlavne šťastní. Mali sme peknú svadobnú noc, asi tak by som to zhrnula,“ uviedla na kamery spokojná kráska, ktorá si však detaily nechala pre seba.

Zdroj: Čas.sk | Foto: Voyo, Instagram/tvmarkizaofficial