V historických útrobách Slovenského národného divadla sa minulú noc konala jedna z najvýnimočnejších spoločenských udalostí v roku. Nová plesová sezóna bola oficiálne zahájená otvorením 20. ročníka charitatívne zameraného Plesu v opere, kde sa prvýkrát v histórii podujatia odohralo niečo netradičné.

Čarokrásna sála v priestoroch SND už tradične privítala 300 významných párov z oblasti slovenskej kultúry, medicíny, vedy či športu. Nielen naše dámy sa premenili na očarujúce princezné, ale i pánske osadenstvo neostalo krásnym polovičkám nič dĺžne.

Zlatica Puškárová Patrik Švajda

Jedna dvojica však tento rok značne z davu vynikala a to z jedného jediného dôvodu – po červenom koberci sa absolútne po prvýkrát prešli partneri rovnakého pohlavia. Hlavným aktérom sa stal uznávaný režisér a herec Peter Bebjak, nijak neskrývajúci opačnú orientáciu.

Známy muž je vo vzťahu s mladším partnerom, umelcom Andrejom Dúbravským, pričom dvojica si povedala, že dobročinný Ples v opere im poskytne skvelú príležitosť pre spoločenskú premiéru vo veľkom štýle. Pozrite sa na dvoch zaľúbencov v štýlových oblekoch, búrajúcich všetky doterajšie predsudky.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

perer bebjak andrej dubravsky

Zdroj: Instagram/andrej_dubravsky | Foto: Instagram/andrej_dubravsky , najkrajsiemodelky, cimbral_brothers_official, Pixabay.com