Markizácky seriál Oteckovia dal možnosť vyniknúť viacerým vychádzajúcim detským hviezdam. Jedným z predstaviteľov sa stal aj vnuk legendárneho velikána Mariána Labudu, pre ktorého ale rozhodne nejde o hereckú prvotinu. Sympatický Richard je však v súkromí bežným teenagerom a mimo kamier sa venuje zaujímavej záľube.

Tvár Riša Labudu sme mali možnosť sledovať už pred rokmi v romantickom trháku Búrlivé víno, kde stvárňoval postavu Jakuba Roznera. Po rokoch sa ale znovu ocitol v kolektíve dobre známych slovenských umelcov a na obrazovkách Markízy momentálne prežíva prvé lásky i sklamania ako študent Dominik.

Oteckovia

Talentovaný teenager sa stal pomerne aktívnym prispievateľom aj na sociálnych sieťach, kde tisíce priaznivcov zrejme zaregistrovalo, že sa Rišo okrem natáčania obľúbeného seriálu stíha v súkromí venovať krásnej priateľke i športovým aktivitám.

Jednou z lások mladého fešáka je jazda na skateboarde – práve na doske herec najnovšie predviedol kúsky, aké musel určite trénovať nejeden piatok. Vďaka tomu tak vidíme, že detské hviezdy z Oteckov dokážu voľný čas využiť naozaj zmysluplne. Nech sa páči, takto Richard Labuda brázdi ulice a predvádza svoje nadanie :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: Instagram/ooklusir | Foto: Instagram/Oteckovia, streamable.com