Koncom mesiaca júl známa slovenská speváčka Mária Čírová priviedla na svet svoje tretie dieťa, a to chlapčeka menom Ruben. A hoci po dvoch predchádzajúcich ratolestiach nepochybne dobre vie, ako má počas vývoja bábätka postupovať, občas si názor pýta aj od sledovateľov na Instagrame.

Najnovšie sa Mária Čírová na sociálnych sieťach s fanúšikmi podelila o krásny okamih, kedy sa snaží ani nie z dvojmesačným chlapčekom plne konverzovať. Podľa všetkého sú pre mamičku tieto chvíle nesmierne vzácne, a tak si ich naplno užíva, aby sa jej už navždy uložili do pamäte.

,,Toto sú tie chvíle! Naše chvíle, keď sa máme, jeden druhého! Keď už je Rubenko v suchúčkom, troška sa porozprávame, troška pocvičíme, pomasírujeme nožičky,” trojnásobná mamička napísala v úvode svojho príspevku, ku ktorému priložila rozkošnú snímku, kde sa pohľadom plným lásky díva na synčeka, ležiaceho na prebaľovacom pulte.

,,Je to úžasné sledovať, ako sa mi stále mení pred očami, a ako začína vnímať dotyky a zvuky,” známa speváčka obdivuje svojho v poradí tretieho potomka, pričom prezradila, ako dlho s ním takto komunikuje. ,,Ozaj, rozprávate sa aj vy so svojimi bábätkami hneď od narodenia alebo je to podľa vás priskoro? Neviem si predstaviť, čo všetko sa už v tej hlavičke deje, ale viem, že môj hlas pozná a vie ho úžasne upokojiť,” priznáva pred fanúšičkami. Tie sa spoločne ako mamičky zhodli na jasnej odpovedi – Nikdy nie je skoro!

 

Foto/Zdroj: Instagram/mariacirova