Martin Jakubec si ani zďaleka pred ústa servítku nekladie a na rovinu povie, čo si o kom myslí. Kým nedávno to od neho schytal Rytmus, ďalšou v poradí je známa komička Evelyn. Slová, ktoré zo speváka vyšli na jej adresu, sú už ale naozaj cez čiaru!

Eva Krámerová patrí medzi najobľúbenejších slovenských komikov a cestu na aktuálny vrchol kariéry si vydrela množstvom vtipných videí. Svojimi hláškami a osobnosťou zaujala aj TV Markízu, ktorá ju, ako iste viete, obsadila na post moderátorky Farmy X. Hoci s týmto krokom mnoho divákov spokojných nebolo, nakoniec si väčšina z nich na Evelyn zvyklo a novú moderátorku si obľúbilo. To sa ale nedá povedať o Martinovi Jakubcovi.

Evelyn

Milovník šlágrov sa v nedávnom rozhovore pre Rukahore.sk rozrečnil o ľuďoch zo slovenskej scény, pričom najväčší náklad od neho schytala práve známa blondínka. „Určite, koho nemôžem počuť, tak škrekavú Evelyn. To je hlas, ktorý jednoznačne nemá čo robiť v televízii. Ona fakt neskutočne škrieka,“ šokoval Jakubec. My si však škrekľavý hlas predstavujeme úplne inak.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

V spŕške nelichotivých vyjadrení ďalej pokračoval. „Ja mám pocit, že ona s tou svojou šírkou zostala pricviknutá kdesi v dverách a nevie sa z tých dverí vymačknúť. Proste, bojuje s tým, píska medzi tými dverami. Ona nemôže nič moderovať a je hanba pre telku, že takú negramotnú moderátorku vôbec pustili na obraz,“ nešetril kritikou spevák, ktorý leží v žalúdku množstvu Slovákov. A čo si o jeho slovách myslíte vy? Dajte nám vedieť do komentárov na Facebooku!

jakubec

Zdroj: Rukahore.sk | Foto: Facebook/Martin Jakubec, YouTube