Neprejde deň, aby si Martin Jakubec nerýpol do niekoho zo slovenského šoubiznisu. Najnovšie sa do jeho pazúrov dostal opäť obľúbený Kali, ktorý musí milovníkovi šlágrov ležať poriadne v žalúdku. Jeho uštipačné slová na raperovu adresu tak zrejme pochopí asi len málokto.

Včera večer Česko a Slovensko po niekoľkých mesiacoch dlhého boja spoznalo svojho víťaza The Voice Československo, ktorým sa stala Annamária d’Almeida z tímu rapera Kaliho. Práve momentka z priameho prenosu skončila aj na Instagrame Martina Jakubca.

Kali

Kontroverzný spevák je známy tým, že sa neustále snaží niekoho verejne zhovadzovať. Párkrát si už rýpol i do Kaliho, a to napriek tomu, že sa kouč The Voice môže pochváliť omnoho väčšími úspechmi ako Jakubec. ,,Tento Kuli či Kali či buly či nuly, to je jedno. Strašne sú vypasení ako nikdy pred tým,“ utrúsil Martin na adresu čerstvého otecka.

,,Mojich 90 kg je krásnych a kompaktných na celom tele. Oni sú strašne nechutní. Rovno zakálačka. A keď ma na ulici zastávajú, že Kali môžem poprosiť autogram, idem zabíjať ja,“ bez hanby napísal ku Kaliho fotke s víťazkou The Voice sebavedomý Jakubec, pričom jeho slová, ktoré sú poriadne cez čiaru, pochopí asi len málokto.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/martinjakubec_official, dezertkalimusic, tvmarkizaofficial