Reláciu RTVS s názvom 5 proti 5 moderuje kontroverzný Andrej Bičan už niekoľko rokov. Diváci si na jeho podarené hlášky už celkom zvykli, no včerajšia príhoda bola vtipná natoľko, že sa s ňou podelila aj známa diváčka, speváčka a herečka Mamba Dasha. Tá si pri sledovaní televízie natočila spomínaný úsek relácie, ktorý zaručene pobaví aj vás!

Vo štvrtkovej epizóde 5 proti 5 proti sebe súťažili Pirschelovci vs. Sakarovci. Ani jedni ani druhí zrejme neboli veľkými fanúšikmi Petra Nagya, pretože trápny, no zároveň mimoriadne zábavný moment nastal po otázke moderátora „Ktorý hit Petra Nagya je najpopulárnejší?“ Po takmer 15-sekundovom váhaní a tichu sa súťažiaca odvážila odpovedať: „Peter Nagy a deti – Malý pes Boby,“ čo si očividne poplietla s hitom Martina Madeja a Andrej nemohol uveriť vlastným ušiam.

Šokovaný moderátor skúsil opísať speváka ešte súťažiacemu na opačnej strane, no ten sa nechytal vôbec. Rad preto prišiel na ďalších rodinných príslušníkov, kde konečne odznela jedna správna odpoveď „Profesor Indigo“. Už keď sa zdalo, že súťažiaci prichádzajú na to, kto vlastne slovenský spevák je a aké hity naspieval, ďalšia členka rodiny s plnou vážnosťou trvala na odpovedi: „Náš malý pes Boby“. Zúfalý moderátor žartoval nech to Peter radšej ani nepozerá, pričom zábavný moment nakoniec zaklincoval posledný účastník odpoveďou „Fontána pre Zuzanu,“ ktorý takisto netušil, že hit patrí niekomu úplne inému.

Na celej príhode sa výborne bavila aj Mamba, ktorá je v radostnom očakávaní a užíva si tak s bábätkom pod srdcom vytúžený oddych. V pozadí je počuť jej pobavený smiech, ktorým vďaka príbehu s natočenou reláciou nakazila aj všetkých svojich fanúšikov na Instagrame.

Celý príbeh speváčky:

Zdroj|Video: Instagram, streamable.com