Prednedávnom slovenskými médiami otriasol nečakaný spor, ktorý vznikol medzi Robom Pappom a rodinou Dominiky Cibulkovej. Hoci malo ísť spočiatku len o obyčajné vyjadrenie nesúhlasu s nosením zvieracích kožuchov, celá kauza napokon zašla omnoho ďalej!

Známy spevák sa prostredníctvom statusu na sociálnej sieti ostro ohradil voči neustálemu pózovaniu úspešnej tenistky v hriešne drahých odevoch zo zvieracích materiálov. Robo Papp označil Cibulkovú za osobu bez súcitu, ktorá bola vychovaná k bezcitnosti, čím, samozrejme, urazil zároveň aj jej rodičov.

cibulkova

Reakcia Dominikinej mamy na seba nenechala dlho čakať – pani Cibulková si dcéru zastala so slovami, že je na výchovu svojho dieťaťa pyšná. Hoci celý incident na oko utíchol, v skutočnosti tento konflikt ďalej pokračoval. Zdroj z blízkeho okolia rodiny populárnej športovkyne totiž v rozhovore pre portál Topky vyzradiť šokujúcu informáciu.

Výčitky od Roba Pappa sa údajne snažil riešiť aj Cibulkovej otec Milan. Od hudobníka sa vraj ale dočkal zarážajúcej odpovede, v ktorej nechýbala ani vulgárna urážka. „Ako s ním komunikoval? Dominikinmu otcovi, ktorý mu naozaj slušne napísal, napísal odpoveď „debilko“čo je naozaj trošku priveľa, už aj z hľadiska úcty k mužovi, ktorý vychoval našu historicky najúspešnejšiu tenistku,“ vyzradil anonym.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

cibulkova

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/Domicibulkova, Robopapp_official