V utorok sme vás informovali o tom, že nás čaká posledný diel obľúbeného seriálu z nemocničného prostredia s názvom Sestričky. To však ešte nikto nečakal, ako sa vyvinie osud jednej z hlavných postáv.

Vďaka príchodu seriálu Sestričky zožala Markíza obrovský úspech. Avšak rovnako tak i veľkú kritiku po tom, ako odvysielala jeho poslednú časť. Diváci nevedia pochopiť, prečo rovnako ako pri Milenkách trval projekt tak krátko, pričom v komentároch k informácii o jeho ukončení vôbec nešetrili vulgarizmami.

Sestricky

Tánin koniec

Ak ste medzi skalné diváčky Sestričiek patrili aj vy, zrejme ste predpokladali a verili, že sa jedna z hlavných postáv Táňa, ktorú stvárňovala herečka Anikó Vargová, dočká šťastného konca. Napriek tomu, že ako človek mala srdce na správnom mieste, bola v dôsledku svojej psychicky namáhavej práce závislá na rôznych “upokojovákoch”, a to ju pripravilo v poslednej časti prvej série aj o lásku, aj o milovanú prácu.

Mnoho fanúšičiek tak ostalo pri sledovaní jej trpkého osudu sklamaných. O to horšie je, že nové časti Sestričiek sa vraj ešte ani nenatáčajú, takže na to, ako sa bude Tánin príbeh vyvíjať a či sa vôbec jej postava v druhej sérii objavi, si budeme musieť nejaký čas počkať.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Ako prišla Táňa o lásku aj prácu

Zdroj: TV Markíza, YouTube | Foto: Instagram/sestrickyofficial

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.