V utorok sme vás informovali o tom, že nás čaká posledný diel obľúbeného seriálu z nemocničného prostredia s názvom Sestričky. To však ešte nikto nečakal, ako sa vyvinie osud jednej z hlavných postáv.

Vďaka príchodu seriálu Sestričky zožala Markíza obrovský úspech. Avšak rovnako tak i veľkú kritiku po tom, ako odvysielala jeho poslednú časť. Diváci nevedia pochopiť, prečo rovnako ako pri Milenkách trval projekt tak krátko, pričom v komentároch k informácii o jeho ukončení vôbec nešetrili vulgarizmami.

Sestricky

Tánin koniec

Ak ste medzi skalné diváčky Sestričiek patrili aj vy, zrejme ste predpokladali a verili, že sa jedna z hlavných postáv Táňa, ktorú stvárňovala herečka Anikó Vargová, dočká šťastného konca. Napriek tomu, že ako človek mala srdce na správnom mieste, bola v dôsledku svojej psychicky namáhavej práce závislá na rôznych “upokojovákoch”, a to ju pripravilo v poslednej časti prvej série aj o lásku, aj o milovanú prácu.

Mnoho fanúšičiek tak ostalo pri sledovaní jej trpkého osudu sklamaných. O to horšie je, že nové časti Sestričiek sa vraj ešte ani nenatáčajú, takže na to, ako sa bude Tánin príbeh vyvíjať a či sa vôbec jej postava v druhej sérii objavi, si budeme musieť nejaký čas počkať.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Ako prišla Táňa o lásku aj prácu

Zdroj: TV Markíza, YouTube | Foto: Instagram/sestrickyofficial

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Brumka
Nie som žiadna spiritualistka Silvia Š, ale razím si niekoľko teórií: 1. Každý si je strojcom vlastného šťastia. 2. Čo dáš, sa ti vráti. 3. Kde je vôľa, tam je cesta. 4. Ak niečo veľmi chceš, splní sa ti to. Aj vďaka tomu si žijem svoj sen a prajem to každému. Občas ma však z neho prebudí faloš a nespravodlivosť, ktorá vládne svetu, ale taký je život :)