Prednedávnom sa rozpútala prekvapivá mediálna vojna medzi dvomi známymi osobnosťami. Hlavným aktérom sa stal bezkonfliktný spevák Robo Papp, ktorý si nečakane vzal na mušku tenistku Dominiku Cibulkovú a jej záľubu v pretŕčaní sa v luxusných zvieracích kožuchoch. 

Sympatický hudobník sa na adresu úspešnej športovkyne vyjadril nanajvýš nelichotivo, keď ju prostredníctvom verejného statusu na sociálnej sieti označil za bezcitnú osobu bez súcitu k zvieratám. Robo tiež nezabudol ľudí upozorniť na to, aby takéto správanie po známej celebrite radšej nekopírovali.

cobulkova

Na drsné obvinenia zareagovala Dominikina veľmi blízka osoba – jej vlastná mama. Tá si dcéru, samozrejme, zastala, pričom zrejme chcela celú kauzu uzavrieť so slovami “Som pyšná na to, ako som vychovala moju Dominiku.” Mnohí sa tak nazdávali, že toto vyjadrenie by už mohlo dať za verejnou hádkou o kožuchoch definitívnu bodku, avšak mylne.

Nové vyhlásenia Roba Pappa

Spevák totiž nezvládol ataky od fanúšikov, ktorí poukazovali na to, že aj jeho partnerka si tiež oblieka veci podobného druhu. Robo Papp preto uverejnil ďalší status, v ktorom vysvetlil pohnútky svojho konania.

“Sám sa čudujem, akú vec som rozpútal jedným statusom o kožuchoch, a veľmi sa teším, že aj vďaka mne sa táto téma otvorila. Na margo dnešných správ mi nedalo nereagovať. Áno, aj táto Veronikina kožušina je umelá, ako všetky ostatné. A áno, hádam sa vždy s každou mojou kamarátkou, ktorá si oblečie pravý kožuch. Za horšie však považujem, keď sa tým prezentujú verejne známe osoby s dosahom na tisíce ľudí,” objasnil známy umelec svoj postoj, pričom priložil fotografiu s partnerkou Veronikou odetou do údajne umelej kožušiny.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

robo papp

Zdroj: Facebook/RoboPapp | Foto: Instagram/Domicibulkova, robopapp_official