Majú naňho ťažké srdce! Moderátor Martin „Pyco“ Rausch minulý rok na obrovské prekvapenie všetkých na ponuku Markízy po prvýkrát za dlhé roky povedal rázne NIE – televízia totiž chcela, aby moderoval pokračovanie obľúbenej šou Tvoja tvár znie povedome, v ktorej bol od samého začiatku. Ako dôvod uviedol, že potrebuje spomaliť a venovať sa vlastnému kuchárskemu projektu. Háčik je v tom, že kývol na moderovanie programu TV JOJ…

Chcel si dať pauzu od médií a popracovať na svojej najväčšej vášni – Pyco, ktorý patrí medzi bezkonkurenčne najobľúbenejších moderátorov na Slovenku, totiž miluje varenie a snaží sa inšpirovať aj ostatných, aby neboli „konzervy“ a zdravé jedlo si pripravovali sami.

Pyco

Markizáci to v tom čase pochopili, šou Tvoja tvár znie povedome zverili do rúk Martinovi Nikodýmovi a samotnému Pycovi by nič nevyčítali, keby sa zrazu nepodujal na dlhodobú spoluprácu s konkurenčnou televíziou.

„V Markíze ostali dosť prekvapení, pretože Pyco im vtedy povedal, že naozaj si chce dať pauzu a odrazu toto,” prezradil pre Plusku zaskočený zdroj.

Kameňom úrazu je projekt s názvom Zlatá maska, ktorú JOJ a Prima prebrali zo svetovo známeho The Masked Singer. Dá sa povedať, že v šou ide o kombináciu Inkognita a Tvojej tváre – vystúpia v nej spievajúce hviezdy a ostatní budú hádať, o koho ide.

Pyco

Medzi porotcami sa majú objaviť mená, ako Michal Hudák, Celeste Buckingham či Andrea Verešová. Súťažiaci majú byť tajní, avšak niektorí z nich boli – ako to už býva – prezradení vopred. V programe sa údajne môžeme tešiť na Sisu Lelkes Sklovskú, Andreja Bičana či Luciu Siposovú.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Pyco

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/mrpyco, tvojatvarzniepovedome