Len nedávno sme vás informovali o pokračovaní seriálu Oteckovia, keďže sa rodinný seriál po krátkej pauze vráti na naše televízne obrazovky už v januári. Tretia séria však so sebou prinesie hneď niekoľko zmien a ako sa zdá, súčasťou bude i jedna známa tvár z reality šou Farma.

Lucia Mokráňová sa zúčastnila natáčania rovno dvoch sérií vidieckej súťaže o 75 tisíc eur. Ani raz sa jej síce vyhrať nepodarilo, no napriek tomu si zo šou odniesla niečo veľmi dôležité. Vďaka dobrým vzťahom v modro-žltej televízií sme sympatickú blondínku mohli vidieť vo viacerých projektoch, ako napríklad Susedské prípady.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Okrem toho sa Lucia zúčastnila aj natáčania epizódy tretej série Oteckov, čo potrvrdila i pre magazín Nový Čas. „Dostala som možnosť zahrať si tam, ale viac nemôžem prezradiť,“ uviedla blondínka, čím potešila všetkých nedočkavých fanúšikov.

PR manažérka Markízy Adriana Podobová neskôr upresnila, že si ex-farmárka zahrá vedľajšiu postavu a jej úlohou bude cvičiť vo fitness centre. Tak čo, myslíte si, že je Mokráňová na túto úlohu ako stvorená? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: Cas.sk | Foto: Facebook/Oteckovia, Lucia Mokráňová