Americká speváčka Pink prežíva veľmi náročné obdobie. Do prvého aprílového víkendu nemal takmer nikto z jej okolia tušenie, že spolu s iba trojročným synčekom čelia nebezpečnému ochoreniu Covid-19, ktoré sa stáva pre celý svet obrovským strašiakom. Popovej hviezde sa nový koronavírus, našťastie, podarilo prekonať, no po ukončení liečby si nedokázala odpustiť drsné vyjadrenia smerom k americkej vláde.

,,Pred dvomi týždňami sa u mňa a môjho syna Jamesona objavili príznaky ochorenia Covid-19. Našťastie, môj obvodný lekár mal prístup k testom a obaja sme boli testovaní pozitívne,” svetoznáma divožienka opisuje počiatočné okamihy boja s obávanou diagnózou.

Pink

Pink sa k nákaze priznala až po tom, ako si bola istá, že sa jej spolu s dieťatkom podarilo tú hnusnú pliagu poraziť. Ako sama tvrdí, po celú dobu striktne dodržiavali povinnú karanténu, počas ktorej poctivo nasledovali všetky pokyny doktora. O pár dní neskôr sa dvojica zúčastnila opakovaného testovania, tentokrát s negatívnym verdiktom.

Tvrdý odkaz “tam hore”

Hoci je speváčka bezpochyby šťastná, že z najhoršieho vyviazla, nedokáže sa na situáciu v krajine len tak prizerať. 40-ročná hudobníčka ostro kritizuje prístup kompetentných na najvyšších postoch, ktorí za celé týždne nedokázali zabezpečiť dostatočné množstvo urgentne potrebných testov.

„Je to absolútny výsmech a zlyhanie našej vlády, že testy nie sú dostupnejšie. Táto choroba je vážna a reálna. Ľudia potrebujú vedieť, že postihuje rovnako mladých ako aj starých, zdravých aj chorých, bohatých i chudobných. Musíme mať testovanie zadarmo a omnoho dostupnejšie, aby sme ochránili naše deti, rodiny, priateľov a komunity,” myslí si štedrá mamina, ktorá po prekonaní pľúcnej choroby venovala dohromady milión dolárov nemocnici vo Philadelphii a krízovému fondu v Los Angeles pre účely boja s koronavírusom.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Pink syn Jameson

Zdroj|Foto: Instagram/Pink