Atraktívny herec Tomáš Maštalír si momentálne vychutnáva nielen slávu a úspechy v kariérnej oblasti, ale i harmonickú rodinnú idylku v súkromí. Len prednedávnom sa stal novopečeným oteckom zdravej dcérky, ktorú mu porodila manželka Kristína. Dnes má ale obľúbený seriálový hrdina ďalší dôvod na radosť, nakoľko sa odhalila veľká novinka!

Maštalír minulý rok poriadne zaskočil verejnosť utajeným sobášom so ženou, s ktorou randil len pár mesiacov. Napriek krátkemu trvaniu známosti však dvojica nielenže svoju lásku spečatila pred oltárom, ale stihla i priviesť na svet prvého potomka.

tomas mastalir manželka

Otecko malej Emmky robí pre blaho rodiny evidentne všetko, čo je v jeho silách, keďže okrem pôsobenia v jojkárskom seriálu Za sklom mal nedávno prijať novú lukratívnu prácu. Na pozore sa tak môžu mať budúce adeptky na herecké hviezdy, keďže Maštalír sa stane novým vyučujúcim na Vysokej školy muzických umení.

Známy sympaťák by mal kolektív učiteľov na VŠMU doplniť už v akademickom roku 2019/2020, kde sa pre žiakov stane bezpochyby veľkým lákadlom. Okrem toho sa o 41-ročnom hercovi pošepkáva, že v práci uprednostňuje disciplínu a prísnejší prístup.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

tomas mastalir

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/mastalirtomas.funpage, tvmarkizaofficial