Zuzana Fialová sa i tento rok predstaví v šou Tvoja tvár znie povedome ako koučka súťažiacich na hereckých tréningoch. Súťaž sa však ani nezačala a známa herečka si neodpustila pár nelichotivých slov na adresu favoritky Nely Pociskovej!

Speváčka a divadelná diva Nela Pocisková sa stala najväčším lákadlom a favoritom celej tohtoročnej epizódy šou Tvoja tvár znie povedome. Zdá sa však, že prílišné očakávania môžu skončiť veľkým sklamaním, teda aspoň podľa slov jednej z porotkýň Zuzany Fialovej.

Tá totiž len pár dní pred odvysielaním pilotného dielu pre magazín Plus Jeden Deň priznala, že je spokojná s výkonmi Noëla Czucza či Davida Hartla, no nájdu sa i takí, čo so svojimi výkonmi môžu mať menšie problémy. Spomenula pri tom práve talentovanú brunetku.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Ona tým, že je speváčka, má hrozne ťažkú cestu k tomu, aby pri spievaní nepoužívala mimiku. Tí speváci niekedy majú akoby väčší hendikep v súťaži ako ľudia, ktorí idú z bodu nula,” uviedla na Nelinu adresu, čo zrejme jej povestný perfekcionizmus vôbec nepoteší.

Zdroj: pluska.sk | Foto: Instagram, Markiza.sk