Nakoľko zlá epidemiologická situácia na Slovensku pretrváva už pridlho, diváci markizáckeho Telerána si zaiste zvykli, že obľúbení moderátori sa s mnohými hosťami spájajú prostredníctvom videochatu. V stredu sa na obrazovkách žlto-modrej televízie objavila speváčka Dominika Mirgová, ktorá sa prihovorila priamo zo svojej spálne. 

Veľmi príjemný a spontánny rozhovor so známou hitmakerkou doplnil aj jej synček Peťko, neostýchajúci sa v pozadí zatancovať, či nový člen domácnosti Dominiky Mirgovej dalmatínec Milly, ktorý príjemnú konverzáciu veselo zaklincoval. Dobre naladená speváčka tak spravila na fanúšikov obrovský dojem.

Na oficiálnej facebookovej stránke televízie Markíza sa v komentároch pod článkom o návšteve Dominiky Mirgovej v Teleráne stretlo hneď niekoľko ľudí, ktorým rozžiarená plavovláska aj zavčas rána doslova vyčarila pozitívnu náladu. ,,Veľmi milý rozhovor. Urobilo mi to pekné ráno,“ píše fanúšička. ,,Veľmi milé to bolo. Mala som úsmev na perách celý čas,“ priznáva ďalšia diváčka. A hoci až takéto spontánne spojenie štúdia a Dominiky Mirgovej nikto nečakal, vyšlo to na jednotku.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Rozhovor s Dominikou Mirgovou

Zdroj: markiza.sk, Facebook – Televízia Markíza | Foto: markiza.sk, Instagram/dominikamirgovaofficial