Spevácka šou Superstar sa pomaly ale isto blíži do svojho absolútneho záveru. Už túto nedeľu spoznáme meno vyvoleného, ktorý bude očastovaný titulom novej úradujúcej česko-slovenskej Superstar. Ešte pred samotným nástupom do pražského štúdia si ale obľúbení porotcovia krátia dni aktivitami, akých iniciátorom sa stal najprísnejší “kat” Pavol Habera.

Aj známe celebrity sú vo svojej podstate bežnými ľuďmi, nie vždy dokonale upravení a promenádujúci sa v nablýskaných róbach. Pätica umelcov sa tak mimo kamier mení na zohratú kamarátsku partiu, spestrujúcu si voľný čas napríklad športom.

superstar porota

Keďže sa čerstvá mamina Monika Bagárová v týchto okamihoch nachádza v pôrodnici, porotcovia SuperStar sa vybrali na výlet bez nej. Štvorica hodnotiacich umelcov zašla do požičovne bicyklov, odkiaľ si to namierili na cyklotrasu do lesa. Ich entuziazmus a nadšenie pre pohybové aktivity prekvapili aj samotného Paliho, ktorý celé zábavné dobrodružstvo naplánoval.

,,Tak toto som nečakal, že ich ukecám na výlet na bicykli. Rešpekt, priatelia moji – Paťa, Leoš, Čeky,” úspešný slovenský hudobník neskrýval prekvapenie z toho, ako sa mu podarilo celú akciu v prírode zorganizovať. Všetci štyria zúčastnení pôsobili na spoločnej fotke naozaj natešene, športové úbory a čerstvý vzduch im skutočne pristali!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

superstar porota

Zdroj|Foto: Instagram/Pavolhabera