Vymyslieť kreatívnu žiadosť o ruku dá našim milovaným polovičkám niekedy poriadne zabrať. Každý z nich chce, aby to pre nás bolo výnimočné a aby sme sa mohli pochváliť kamarátkam, ktoré budú závidieť, no napriek tomu sa budú tešiť spolu s nami. Žiadosť o ruku v reštaurácii je dnes už poriadne klišé, no pre niekoho môže byť aj tento okamih najkrajším v živote. Ale nájdu sa aj takí páni, ktorí pre svoju partnerku vymyslia niečo naozaj netradičné.

Každá žena túži po tom, aby sa dôležité udalosti jej života stali čo najvýnimočnejšími a nezabudnuteľnými. Tak ako svadba či narodenie dieťaťa, aj žiadosť o ruku je okamihom, ktorý očakávame s napätím a náležitou grandióznosťou. Čo uprednostňujete viac? Pokľaknutie vášho vyvoleného v súkromí alebo pred davom ľudí? Mladá žena z Anglicka bola prednedávnom s priateľom na koncerte Coldplay, kde bolo okrem zaľúbencov až 90 000 ľudí. Počas piesne ,,Fix You” si nečakane kľakol pred ňu, vytiahol prsteň a vyriekol tie najkrajšie slová, ktoré túži počuť každá žena. Jej reakcia bola naozaj krásna a na ten deň určite nikdy nezabudne! :)

Foto/Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.