A nedá si pokoja! Martin Jakubec rýpe na všetky strany, pričom jeho najnovšou obeťou sa stal raper Kali, na ktorého adresu sa už neraz nemiestne vyjadroval. Najnovšie kontroverzný Slovák prská v súvislosti s hudobníkovým účinkovaním v šou 2 na 1.

Uplynulú stredu moderátori Adela Vinczeová a Dano Dangl privítali v zábavnej šou 2 na 1 čersvého otecka Kaliho. Obľúbený hip-hoper tak musel prejsť rôznymi zákernými úlohami, pri ktorých však dokázal, koľko vtipu, pokory a ľudskosti sa v ňom skrýva. Kým všetci diváci TV Markíza ostali z raperovho účinkovania a jeho celkovej charizmy úplne nadšení, jeden z nich sa kouča The Voice rozhodol verejne zhovadiť.

36-ročný Bratislavčan sa v rámci programu postaral o poriadne podarené číslo, keď v spoločnosti niekoľkých tanečníc odspieval a odtancoval legendárny country hit od Michala Tučného Baječná ženská. Práve toto vystúpenie podnietilo Martina Jakubca k tomu, aby na Kaliho adresu zanechal pár nemilých slov.

Jakubec

,,Aj KALI vie, že JAKI – JAKUBEC je iná liga. Nielenže si myslia, že sme bratia, ale ešte aj mojou muzikou sa inšpiruje, keď posledne spieval country Báječnú ženskú v 2 na 1. A tam mu to skutočne nešlo,“ okomentoval na Instagrame raperov cover Jakubec.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Pohyb ako kandeláber na Jégeho ulici, výraz žiadny, ladenie chabé, grande a farba hlasu ako z posledných síl vytiahnuť nejaký tón. Radšej zostaň Kalinko malinko pri tom, čo robíš. Bude to lepšie. A kvalitnú muziku nechaj na mňa,“ Martin nešetril najobľúbenejšieho mužského hudobného interpreta, ktorého country výstup bol však zrealizovaný iba v rámci srandy. My si ale napriek tomu myslíme, že ho Kali zvládol na jednotku s hviezdičkou.

Zdroj/Foto: Instagram/martinjakubec_official, thevoiceceskoslovensko, tvmarkizaofficial