Zlatokopky sú v dnešnej spoločnosti stále v kurze. Hoci sú v očiach mnohých mužov i žien pod paľbou drsnej kritiky, mužské pokolenie k nim i napriek tomu inklinuje. Slovák žijúci v zahraničí sa rozhodol, že takýmto devám naloží poriadnu príučku. To, s čím sa pochválil na sociálnej sieti, vás šokuje!

Peniaze odjakživa hýbu svetom. Niekto ich má viac, niekto menej a niekto sa ich všemožnými spôsobmi snaží získať ešte viac. U zlatokopiek je to ako s alkoholom. Čím viac ho vypijete, tým krajší sa vám zdá byť totálny špaťák na diskotéke. Čím viac peňazí má neatraktívny chlap, tým viac ho to robí atraktívnym.

Pozor, nie však pre každú ženu! Takéto špeciálne videnie je dopriate iba ohrozenému druhu, označeného nálepkou zlatokopka! Je im jedno, ako zazobaný muž vyzerá, ako sa správa a čo robí. Hlavne, že za intímnu službu rozdáva luxusné dary.

Slovák, ktorý sa na Facebooku pochválil svojou príhodou, dal niekoľkým devám poriadne na frak! Nevedno, či sa jeho príbeh zakladá na skutočnosti alebo by ho iba velmi rád zrealizoval, no predstava popísanej situácie je skutočne veľmi vtipná. S týmto sa chlapík pochválil:

lala

Kto vie, či by podvedené devy siahli do svojho vrecka alebo by si našli ďalšiu obeť, potrebnú na prežitie v cudzine. 😂

Foto: Instagram, Facebook/priznania zlatokopiek

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.