Ako vyzerajú vaše bežné raňajky? Hitom internetu sa v súčasnosti stala Austrálčanka Laleh, ktorá pre svojho syna vytvára na tanieri fantastické obrazy. Kreatívna mamina jedného dňa zverejnila jeden zo svojich výtvorov na sociálnej sieti a dnes je jej raňajkami pre syna pobláznený celý svet. Tiež by ste ich nedokázali zjesť? :) 

Všetko sa začalo tým, že sa Laleh rozhodla pre svojho syna uvariť zdravé jedlo a v rámci zábavy ho aranžovať do zaujímavých obrazov. Prvým jej výtvorom pre Jacoba sa stali špaldové palacinky vytvarované do podoby leva. Krátko na to sa Laleh svojím kulinárskym umením pochválila na sociálnej sieti a onedlho sa výtvory tejto austrálskej maminy stali hitom Instagramu. Kreatívne nápady, ako spestriť synovi jedálniček ju priviedli až ku spolupráci s Jamiem Oliverom, jedným z najznámejších šéfkuchárov sveta.

Originálny jedálniček v podaní austrálskej maminy

Foto: Instagram.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)