Čo si predstavíte pod pojmom chalupa? Nevieme ako vy, no nám sa okamžite vybaví domček neďaleko lesa, kde sa dá opaľovať, grilovať, prípadne relaxovať v záhradke. Každý z nás má však o rekreačnom letnom či zimnom sídle zrejme iné predstavy a inak to nie je ani v prípade Cigánskych diablov. Rodina Šarköziovcov má totiž namiesto chalupy prepychovú vilu! 

Ernest Šarközi (43) a jeho manželka Silvia Šarköziová (43) sú známi najmä ako hudobníci vystupujúci pod pseudonymom Cigánski diabli. Niet pochýb o tom, že vlastná šikovnosť a najmä úspešná hudobná kariéra im vynáša pekné peniaze, no mať namiesto chalupy hotový palác je už skutočný luxus. To, o čom môže väčšina Slovákov len snívať, ukázali totiž v poslednej časti jojkárskej relácie s názvom ,,Na Chalupe”.

,,Rekreačné sídlo”, ktoré má poriadne ďaleko od všeobecných predstáv o tom, ako by mala vyzerať pravá chalupa, si manželia postavili 20 kilometrov od Bratistlavy: ,,Máme jeden byt v Bratislave, kde sme, keď Vaneska chodí do školy, tak nemá problém cestovať a keď máme voľno, okamžite ideme sem,” vyjadril sa v relácií Ernest Šarközi.

Napriek tomu, že hudobník dodal, že nevidí rozdiel v obyčajnej a štýlovej chalupe, pretože prvoradý je oddych, je zjavné, že manželia si potrpia na luxus a kvalitný dizajnérsky nábytok. Výber mala pravdepodobne na starosti manželka Silvia: ,,Pre mňa je chalupa to, keď sa stretnú kamaráti, priatelia a keď tu aj nie je dajme tomu všetko to, čo by malo byť v domácnosti, na čo sme zvyknutí, tak na tej chalupe si tak vypomôžeme hocijako. Hlavne, že sa stretneme, je dobrá nálada.”

Mnohým Slovákom, ktorí žijú z priemernej mzdy, musel byť pohľad na chalupársku reláciu prinajmenšom smiešny. Inak to nebolo ani v prípade moderátorky, ktorá vtipne poznamenala, že by ju ani vo sne nenapadlo, že sa na chalupe naučí hrať na cimbale, ktorý má Ernest vo svojej vlastnej pracovni. Na jej otázku, či si vie predstaviť, že by mali niekedy ,,echtovnú” chalupu v podobe klasickej drevenice alebo staršieho vidieckeho domu odpovedal, že to ho neláka, hlavné je, aby sa človek cítil ako doma, oddýchnutý a nabral energiu. Nevidí totiž rozdiel medzi obyčajnou a štýlovou chalupou, akú majú napríklad oni.

Nuž, Cigánskym diablom v dobrom závidíme a ak by mala takto vyzerať naša chalupa, asi by sa nám ani nechcelo ísť domov. :-)

Zdroj: Joj.sk | Foto: Joj.sk, Facebook