Dvojnásobná mamička, ktorá chce vyzerať ako živá nafukovacia “Anča”, minula v priebehu jedného roka na svoju premenu viac ako 12-tisíc dolárov. Dala si spraviť silikóny, nadpojiť vlasy a trikrát za mesiac podstupuje zväčšenie pier. Žena posadnutá “dokonalosťou” má dokonca na ŠPZ-tke svojho auta napísané “bábika”. 

31-ročná Cindy Moore z anglického Manchestru však so sebou napriek niekoľkým vylepšenia stále nie je spokojná a tvrdí, že jej premena na ukájaciu bábiku je práca na plný úväzok: ,,Chcem väčšie prsia a taktiež liposukciu brucha. Kedysi som totiž mala malé prsia veľkosti jeden, dnes mám skoro sedmičky. Botox nepotrebujem, so svojou pleťou som spokojná. Mám však pred sebou ešte dlhú cestu, chcem zhodiť viac kíl a dosiahnuť dokonalý vzhľad se*uálnej bábiky.”

Takto vyzerala Cindy pred plastikami.
Takto vyzerala Cindy pred plastikami.

Cindy tvrdí, že o “umelom” vzhľade snívala už od svojich osemnástich, kedy si prvýkrát nafarbila vlasy a začala nosiť výraznejší make-up. Mamička dvoch detí Lacey (6) a Maxa (8) po pôrode výrazne pribrala, no pre radikálnu zmenu sa rozhodla až keď sa dozvedela, že ju snúbenec podvádza.

Začala držať prísnu diétu, trénovala 7 dní v týždni a schudla viac ako 31 kilogramov. Z veľkosti 24 za dostala na veľkosť 12, no kedže so sebou stále nebola spokojná, rozhodla sa pre vylepšenia, ktoré jej pomôžu dosiahnuť vysnívaný “ideál krásy”. Cindy sa dokonca zúčastnila televíznej šou, ktorá pomáha ľudom navrátiť sa k prirodzenosti. Podľa nej ju to však paradoxne “nakoplo” ísť ešte ďalej.

Kontroverznej Angličanke je však rodina plnou oporou. Podľa jej slov ju vlastná matka neustále podporuje, aby si išla za svojim snom a snažila sa z neho vyťažiť čo najviac peňazí: ,,Moja 6-ročná dcéra miluje môj výzor bábiky a tvrdí, že sa na ňu dosť podobám. Synovi sa teraz tiež páčim omnoho viac,” dodáva Cindy, ktorú momentálne živia odvážne fotografie, za ktoré sú jej fanúšikovia ochotní zaplatiť 32-dolárov mesačne.

Ukážková matka, ktorá na drvivej väčšine svojich fotiek na sociálnych sieťach ukazuje svoje nahé prsia či zadok, sa podľa vlastných slov teraz teší omnoho väčšiemu záujmu verejnosti. Na druhej strane však priznáva, že život “umelej Anče” má aj svoje nevýhody: ,,Na diskotéky príliš nechodím, pretože tam na mňa všetci čumia alebo popiskujú kvôli mojim veľkým prsiam. O záujem mužov nemám núdzu, keby som chcela, môžem chodiť na rande každý večer, no ľudia si niekedy neuvedomujú, že som živý človek, nie ozajstná se*uálna bábika.”

 

 Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Facebook, Instagram, YouTube

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk