Michal Mošpan sa pri voľbe svojho súpera postaral o poriadny rozruch, keď si do arény zvolil krehkú Sašku. Týmto činom viacerých pracantov sklamal a v dueli nemal takmer žiadnu podporu. Komu sa nakoniec podarilo vyhrať a vrátil sa na Farmu 14?

Charizmatický východniar sa od začiatku Farmy 14 javí ako veľký hráč, ktorý túži získať hlavnú cenu. Michal Mošpan na statku maká od rána do večera a tam kde treba, vždy priloží ruku k dielu. Napriek tomu sa zootechnik stal prvým duelantom a musel si zvoliť svojho súpera.

duel saska miso

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Sympatický otecko vždy tvrdil, že keď sa dostane do arény, vyberie si Filipa alebo Guilianu, preto každý čakal, že svoj sľub dodrží. Avšak Mišo všetkých prekvapil a náramok druhého duelanta dal Saške.

Súboj medzi týmito dvoma dobrodruhmi bol veľmi rýchly — rodák z Hatalova porazil hnedovlásku hneď 3:0 a poslal ju opäť domov. Hoci Alexandra získala druhú šancu a namiesto Minha sa vrátila na statok, dlho sa v súťaži neohriala. Keďže sa 22-ročná študentka len pred týždňom so slzami v očiach lúčila so súpermi, tentokrát už nikto neplakal a porazená Čillíková odchádzala zo šou s úmevom na perách.

saska farma

ZdrojFoto: Voyo, markiza.sk, YouTube, Instagram/farma.markiza