Juraj Loj jednoznačne patrí medzi najväčšie slovenské hviezdy, pričom už neraz predviedol svoju obrovskú všestrannosť. Zatiaľ čo v seriáli Búrlivé víno stvárňoval citlivého romantika, v zábavnej šou Tvoja tvár znie povedome dokázal neraz excelentnými výkonmi postaviť publikum na nohy. Z herca sa tak stal dokonalý majster premien, o čom svedčí aj najnovší príspevok na Instagrame.

Na obrazovkách dokonalý lámač ženských sŕdc a v súkromí milujúci trojnásobný otec. Juraj Loj je rozhodne mužom viacerých tvári, vďaka čomu sa radí medzi mimoriadne úspešných umelcov. Vždy perfektne upravený gentleman ale najnovšie fanúšikov prekvapil poriadne desivým zjavom.

Juraj Loj

Životný partner obľúbenej herečky Zuzany Kanócz totiž uverejnil snímku, na ktorej ho niektorí ľudia spočiatku ani nespoznali. Populárny fešák totiž na fotke zostarol najmenej o 10 rokov, pričom jeho strhanú tvár “zdobia” výrazné kruhy pod očami či strnulý výraz v očiach.

Nemusíte sa ale báť – nečakaná premena je súčasťou pripravovaného projektu, kde si zrejme známa hviezda zahrá odsúdeného väzňa. ,,Obžalovaný F.P. Je odsúdený na trest…. Pripravovaný film pre Agniezsku Holland”, naznačil Loj, na ktorého je priam žalostný pohľad.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Juraj Loj

instagram

Zdroj: Instagram/Jurajloj | Foto: Instagram/Nelapociskova_fanpage, Jurajloj