Na Farme 14 sa konečne bude konať zabíjačka, ktorej sa viacerí dobrodruhovia nevedeli dočkať. Samozrejme, až na výnimku, ktorou je Minh. Pojašený Vietnamec totižto opäť nechce pracovať, a dokonca odmietol poslúchať aj mäsiara. 

Minh Nguyen Anh je určite neodmysliteľnou súčasťou Farmy 14, kde sa preslávil najmä svojím humorom a postojom k životu. Aziat dokonca povedal, že účasťou v šou chce získať popularitu a nie sa zodrať od práce. Pre lenivosť je Miňo, samozrejme, často zdrojom konfliktov medzi ostatnými súťažiacim, pričom teraz to už naozaj prestrelil.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

20-ročný sympaťák sa počas zabíjačky ostro pustil do jedného z mäsiarov. ,,Ja to robiť nebudem!” hulákal prostoreký manikér po staršom mužovi. ,,Daj si dole bundu, pretože budeme robiť špinavú robotu. A tomu ver, že to budeš robiť,” prikázal mu nahnevaný pán Gabriel.

„Nerozprávajte sa so mnou! Ja sa s vami nepoznám! Jednoducho koniec!“ dodal Minh, ktorý začal po konflikte opäť rozmýšľať nad odchodom z Farmy. Ako sa celá situácia vyvinie, uvidíte vo štvrtok večer na Markíze.

farma

farma

Zdroj:Foto: Voyo, markiza.sk