Od tragického skonu kráľa popu Michaela Jacksona († 50) ubehlo už takmer osem rokov. Vedeli ste však, že po jeho smrti vyplávalo na povrch tajomstvo o jeho utajovanom synovi? 

Kráľ popu Michael Jackson nás opustil v roku 2009 vo veku 50 rokov. Po jeho smrti sme mohli byť svedkami viacerích špekulácií o tom, že Michael stále žije, z ktorých najznámejšou bola fotka jeho dcéry v aute, ktorá to mala dokazovať. Ako to v prípade zosnulých celebrít býva, po Michaelovom tragickom odchode vyplávali na povrch aj viaceré tajomstvá z jeho najintímnejšieho života. Medzi inými napríklad, že si bielil kožu kvôli jedinému človeku. Zrejme najväčšie tajomstvo, ktoré bolo po jeho smrti odhalené, bol utajovaný syn Michaela Jacksona.

Podľa dostupných informácií by mal byť 35-ročný americký spevák Brandon Howard utajovaným synom legendárneho hudobníka. Ak si myslíte, že je to len ďalší vykonštruovaný príbeh za účelom pritiahnutia pozornosti, tak nasledujúce fotografie vás zrejme vyvedú z omylu. Brandonova podoba s Michaleom Jacksonom je skutočne zarážajúca!

Brandon Howard, utajovaný syn Michaela Jacksona

Zdroj: Eonline.com | Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)