couple workout, couple workout video, couple workout foto, cvičenie vo dvojici, efektívny spôsob cvičenia

Cvičenie, workout, fitness, bodybuilding… Nech už to nazveme akokoľvek, v každom prípade ide o činnosť, ktorá oslobodzuje dušu a posúva naše fyzické hranice na úroveň, ktorú sme doposiaľ nedosiahli. Avšak čo robiť, keď sa cvičenie začne stávať až príliš stereotypným?

Síce sa hovorí, že ak raz s cvičením začnete, už sa s tým jednoducho nedá dobrovoľne seknúť, no nie vždy je tomu práve tak. Žiaľ, často sa stáva, že vás neustále opakovanie cvikov omrzí a hľadáte zmenu. Existuje však viacero možností, ako si svoje hobby spestriť. Väčšina ľudí siaha po iných variantoch cvikov, prípadne zmení prostredie, vloží si do MMP3 nové songy…

S omnoho efektívnejším riešením však prichádza Couple Workout. Aj keď teraz možno niektoré z vás sklameme, toto cvičenie nie je pre každého. Háčik je v tom, že na to, aby ste vykonávali Couple Workout, budete potrebovať svoju milovanú polovičku. Nielenže spoločné cvičenie upevní váš vzťah, ale dokonca sa na takýto zosúladený párik veľmi dobre pozerá. Niektorí sa už touto cestou vydali a výsledok v spojení s hudbou zverejnili na YouTube.

Ako na to vám rada predvedie aj naša azda najúspešnejšia bikini fitnesska Timea Trajteľová:

Vaše oči a srdce si ale istotne získa aj Simona Máteóvá, predstaviteľka slovenského street workoutu:

Zdroj/Foto: YouTube.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Servítku si pred ústa rozhodne nebudem dávať! Budúcnosť patrí tým, ktorí veria v krásu svojich snov.