Na svadbe musí byť všetko perfektné – šaty, smoking, doplnky, výzdoba, jedlo, miesto, kytica… a, samozrejme, aj svadobné fotografie. Príprava sa v žiadnom prípade nesmie podceniť a častokrát si ju berie do rúk sama nevesta. Čo sa však stane, keď jej do cesty vkročia iné povinnosti?

Mladých snúbencov čakalo skúšobné predsvadobné fotenie, aby si v predstihu skúsili, ako to bude približne prebiehať v ich deň D, keďže sa chceli vyhnúť stresu a časovému tlaku. Podľa plánu si mali obhliadnuť miesto fotenia, avšak ako tvrdí ženích, nevesta netušila, že malo ísť zároveň aj o skúšobné fotenie. Dala teda prednosť iným povinnostiam a obhliadku vybraného miesta s dôverou ponechala na svojom nastávajúcom.

Ten však o celej situácii vedel a keď sa dozvedel, že jeho snúbenica sa nebude môcť na fotenie dostaviť, nepodľahol panike, prebral nad situáciou kontrolu a veci vyriešil po svojom. Na skúšobných fotografiách svoju nevestu jednoducho nahradil kamarátom, budúcim svedkom, a výsledok dopadol lepšie než dobre, čo poviete?

Zdroj: boredpanda.com | Foto: boredpanda.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Donny
Som dvadsaťdvaročné dievča hľadajúce svoje miesto vo svete. Milujem písanie v akejkoľvek podobe, všetky knihy bez rozdielu, francúzskych buldočkov (hlavne toho môjho) a sladkosti.