Staré fotky sú nekonečnou studňou pobavenia – nie raz sa pri pohľade na svoj vtedajší účes či makeup chytíme za hlavu a nechápeme, ako sme takto vôbec mohli vyjsť z domu. Nuž, móda sa neustále mení a meníme sa s ňou aj my. Pozrite sa, ako sa zmenila ex-farmárka Lula – s TOUTO emo ofinkou by ste ju nikdy nespoznali!

Reality šou sú semeniskom rýchlokvasných celebrít – mnoho z účinkujúcich je motivovaných práve tým, aby si zviditeľnili doteraz neznáme meno. Neodsudzujte však túto taktiku – je rýchla a efektívna! Jednou z mnohých televíznich hviezdičiek je aj ex-farmárka Lucia “Lula” Gachulincová. Na obrazovkách sa objavila v ôsmej sérii populárnej Farmy a dnes je už vplyvnou instagramovou ikonou.

lula lula

Lula vyzerá ako zmeska Kylie a Kendall Jennerových, vďaka čomu žne slávu na Instagrame aj po ukončení reality šou. 23-ročná brunetka je vplyvnou influencerkou, ktorá kolaboruje s mnohými firmami – za reklamu si isto pekne privyrobí do prasiatka. Dievča však takouto beauty&fashion ikonou nebolo vždy – zábery z roku 2010 sú toho dôkazom.

Lula si nostalgicky zaspomínala na školské časy a na Insta story uverejnila svoju foto z hlbokej puberty. Uzučké pery, kontrastný blond melír, emo ofinka a tesné tielko so zvieracím vzorom – takto Lulu nepoznáme! Jedno ale ex-farmárke odoprieť nemôžeme – už v roku 2010 mala svoj charakteristický drzý pohľad. :)

lula lula

Lula pred 8 rokmi

lula v puberte

Zdroj|Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.