Najslávnejšia vizážistka celebrít Lucia Lucid Sládečková je veľmi dobre známa vďaka úžasnému umeniu vyzdvihnúť skrytú ženskú krásu v každej žene. Najnovšie si vzala do parády sympatickú moderátorku a herečku Renátu Názlerovú – z jej premeny ostali fanúšikovia v nemom úžase.

Lucid sa už postarala o úžasný vzhľad mnohých Sloveniek, takže jej práca u zákazníčok vždy predstavuje záruku veľkej kvality a spokojnosti. Pred pár dňami spojila sily s kolegyňou z Jojky Renátou Názlerovou, ktorá hviezdi v Súdnej sieni či v relácii Supermama.

Nazlerova

Hoci tmavovlásku na televíznych obrazovkách bežne vídame perfektne upravenú a výrazne nalíčenú, Lucke sa predsa len podarilo zachytiť jej prirodzený pôvab z úplne iného uhla. Známa majiteľka šikovných ručičiek v tomto prípade stavila na jemný a decentný make-up, vďaka ktorému moderátorka omladla aspoň o 10 rokov.

Pri pohľade na výsledný efekt zaujímavej spolupráce sa tak nejedna fanúšička netajila tým, že Renátku na fotke spočiatku vôbec nespoznávala. ,,Skoro som ju nespoznala. Krásna práca, Lucid,” pochválila blondínku jedna z komentujúcich.

,,Wau! To je tá pani zo Súdnej siene? Úplne na nespoznanie.” pridala sa ďalšia. A ako sa zmenená hviezda televízie JOJ po premene u Lucky Sládečkovej páči vám? Určite nám dajte vedieť do komentárov na Facebooku!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Renáta Názlerová

nazlerova lucid

Lucid

Zdroj: Instagram/makeupbylucid | Foto: Instagram/makeupbylucid, Renatka_nazlerova