Nicoletta Tóthová je už v teple domova! Ak ste včera sledovali mimoriadne napínavý ženský duel medzi Nikou a Kikou, viete, že práve východniarka bola tá, ktorá tvrdý boj prehrala a musela sa zo statku pobrať preč. Hneď po skončení Farmy sa ale prostoreká slečna ukázala aj v internetovej relácii Farma X-tra, kde mnohým divákom vyrazila dych!

Včera večer sa ukázalo, že tabuľkám s výsledkami reality šou Farma, ktoré kolujú internetom, vôbec veriť netreba. Podľa nich totiž mala včera prehrať duel Kika – opak bol ale pravdou, fotomodelka dala svoju súperku nekompromisne “dole”.

Ako to už býva zvykom, kroky vypadnutého súťažiaceho vždy smerujú aj k Martinovi Šmahelovi do jeho internetovej relácie Farma X-tra. 24-ročná Nicoletta z Veľkých Kapušian nebola výnimkou, avšak fitnessák pri pohľade na ňu normálne nemohol veriť vlastným očiam. ,,Ja sa musím priznať, že si mi vyrazila dych, aká si naživo a po Farme krásna žena,” hneď v úvode Nike polichotil známy moderátor.

S jeho slovami však určite musela súhlasiť väčšina Slovákov – nová Nika vyzerala neporovnateľne inak ako počas doby, v ktorej pôsobila na statku. Dlhé vlnité vlasy, ukážkový make-up a elegantné šaty z nej spravili poriadne príťažlivú kočku!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Markíza.sk, Instagram/farma.markiza