Medzi celebrity sa dnes radia aj hviezdičky, o ktorých mnohokrát ani nevieme, čomu vlastne za takýto úspech vďačia. Či už sa však jedná o bývalých účastníkov reality show alebo hercov, spevákov a úspešných športovcov, na svojich profiloch si dokážu zarobiť peniaze, o ktorých sa obyčajným smrteľníkom ani nesníva!

Pripravili sme si pre vás zoznam desiatich osobností, ktorých instagramové profily sleduje najviac ľudí na celom svete. Ich majiteľom stačí občas pridať nejaký ten príspevok a na účte je hneď o nejaký ten miliónik navyše. Ak si myslíte, že najlepšie miesta musia patriť Selene Gomez alebo Justinovi Bieberovi, celkom mimo nebudete. Títo dvaja sa, samozrejme, tiež nachádzajú v prvej desiatke, avšak kráľom alebo kráľovnou Instagramu je niekto celkom iný.

10. miesto

Na desiatom mieste rebríčka sa umiestnila modelka a účastníčka show o najznámejších kráskach z jednej rodiny Keeping Up with the Kardashians Kendall Jenner.

92,4 milióna sledovateľov / 500 000 dolárov za príspevok

9. miesto

O niečo horšie je na tom argentínsky profesionálny futbalista Lionel Messi, ktorý hrá za španielsky klub FC Barcelona a argentínsky národný tím.

95,3 milióna sledovateľov / 500 000 dolárov za príspevok

8. miesto

Na ôsmom mieste skončil futbalista katalánskeho klubu FC Barcelona Neymar de Silva Santos Junior.

101 miliónov sledovateľov / 600 000 dolárov za príspevok

7. miesto

Dievčatami milovaný kanadský spevák a skladateľ Justin Bieber hviezdi „len“ na siedmej priečke rebríčka.

100 miliónov sledovateľov / 630 000 dolárov za príspevok

6. miesto

Šieste miesto obsadil profesionálny wrestler a herec Dwayne Johnson.

109 miliónov sledovateľov / 650 000 za príspevok

5. miesto

Medzi najlepšie zarábajúcimi celebritami nesmie chýbať profil americkej speváčky, skladateľky, hudobnej producentky a herečky Beyonce Knowles.

115 miliónov nasledovníkov / 700 000 dolárov za príspevok

4. miesto

Na stupienok víťazov sa nedostala ani ďalšia z rodiny Kardashian, konkrétne Kim.

113 miliónov sledovateľov / 720 000 dolárov za príspevok

3. miesto

Na treťom mieste sa umiestnil portugalský profesionálny futbalista, ktorý hrá za taliansky tím Juventus, ženami obdivovaný Cristiano Ronaldo.

133 miliónov nasledovníkov / 750 000 dolárov za príspevok

2. miesto

Prvou vicemiss rebríčka sa stáva americká speváčka a herečka Selena Gomez, ktorá za veľký záujem o svoju osobu vďačí určite aj bývalému vzťahu s Justinom Bieberom.

138 miliónov sledovateľov / 800 000 dolárov za príspevok

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

1. miesto

Tramtararááá!!! Na prvom mieste najlepšie zarábajúcich profilov a kráľovnou Instagramu sa stáva americká televízna osobnosť, modelka a podnikateľka Kylie Jenner.

110 miliónov sledovateľov /1 000 000 dolárov za príspevok

Zdroj: hopperhq.com, wikipedia.org | Foto: Instagram/Kendalljenner, neymarjr_fan_army, messi_messi10, bieberjstin, dwaynejohnsonofc, beyonce, kimkardashian, cristiano.ronaldo_oficial7, selenagomez