Najkontroverznejším párikom v rámci markizáckej šou Svadba na prvý pohľad sa stáva 30-ročná Lucia a jej o 9 rokov starší partner Ivan. Olej do ohňa neustále prilieva plavovláskina pohnutá minulosť, kedy sa za peniaze oddávala radovánkam s opačným pohlavím či holdovala závislosti na drogách. Teraz však prichádza na rad niečo oveľa vyostrenejšie, keďže ženích objavil drahú polovičku polonahú na gauči vedľa cudzieho chlapa!

Lucia a Ivan majú za sebou veľmi komplikovanú cestu za zblížením, okorenenú výčitkami a hádkami. Napätá situácia medzi manželmi zo sociálneho experimentu sa napokon vyhrotila natoľko, že bolo nutné prijať pomoc od psychologičky. Hoci sa spočiatku zdalo, že sa ľady lámu, kolaudácia bytu priniesla do vzťahu nečakane trpkú príchuť.

svadba na prvy pohlad

Bujará párty sa domácej hostiteľke akosi vymkla spod kontroly, čo jej manžel už nezvládal a odobral sa do spálne. ,,Kolaudácia bola dobrá. Bola zábava, super všetko. Ale ku koncu sa diali veci! Bol som už unavený, aj spoločensky unavený, tak som išiel spať. Volal som Luciu spať, aby sa ukľudnila a došla ku mne, ale nedošla. Proste odmietala,” opísal zaľúbený podnikateľ, ktorý krásku ani po prebudení v posteli neobjavil.

Lucia zo svadby na prvy pohlad

V tej chvíli nemohol tušiť, aké prekvapenie si pre neho sympatická inštruktorka detského plávania prichystala. S kamerou v ruke smelo nabehol do obývačky, kde ho čakal šokujúci pohľad – jeho vyvolená spala na gauči takmer nahá a za spoločnosti mladého kamaráta.

,Videl som ju v obývačke na gauči polonahú a vedľa nej spal jej kamoš. Či spolu niečo mali, to nikto nevie. Dúfam, že mi to vysvetlí, je to ako nevera,“ priznal markizák. Lucia sa po prebudení tvárila ako nevinné káčatko a vôbec netušila, prečo sa jej manžel tak hnevá, keďže vraj vôbec k ničomu nedošlo. Či ženích dokáže prekonať náhly nástup nedôvery voči atraktívnej neveste, to sa dozvieme len v ďalšom pokračovaní zamotaných príbehov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Ivan svadba na prvý pohľad

Zdroj|Foto: Markiza.sk